Šesť spôsobov ako prinútiť muža upratovať

Rodina

Zuzana Zuzana 27.11.201211980

Šesť spôsobov ako prinútiť muža upratovať

Prinútiť muža pomáhať v domácnosti sa niekedy javí ako nedosiahnuteľná chiméra. Ak ste sa nedohodli na pravidlách už na začiatku spoločného bývania, prinútiť ho upratovať neskôr môže byť problém. Prečítajte si naše rady, ktoré ho nakopnú "aspoň" vyniesť smeti.

1. Poproste ho

Najjednoduchším spôsobom je ho pekne poprosiť. Usmejte sa na neho, pohlaďte a buďte na neho milá. Následne, keď bude v dobrej nálade ho milo poproste o pomoc. Spokojný muž neodmietne pomôcť svojej pozornej polovičke. Takýmto spôsobom môžete začať s malými povinnosťami a postupne nabaľovať ďalšie.

2. Dajte mu niečo na oplátku

Ak nepomôžu ženské zvody, ponúknite mu niečo na oplátku. Malo by to byť niečo čo má rád. Muži majú vo všeobecnosti radi tri veci: sex, jedlo a zábavu, presne v tomto poradí. Preto mu raz za čas za pomoc v domácnosti dovoľte ísť na pánsku jazdu, uvarte mu obľúbené jedlo, alebo strávte spolu príjemné chvíle v spálni.

3. Prinúťte ho vyjednávať

Ak nezaberie ani toto, pritvrďte. Vymyslite si dôvod, prečo nemôže ísť napr. na stretnutie s kamarátmi na pivo. Vedomie, že bude mať na starosti deti a celý dom a zároveň príde o možnosť ísť sa zabaviť, ho prinútia vyjednávať. Konečne ho budete mať tam, kde chcete.

4. Vyhláste štrajk

Najtvrdším spôsobom ako ho prinútiť upratovať je odňať mu veci, ktoré má rád presne v tom poradí ako sme už písali. V tomto prípade hrozí konflikt, ale keď si to nakoniec vykričíte a spoločne sa dohodnete na pravidlách, kedy čo a za čo tak sa nakoniec dostanete k pozitívnemu výsledku alebo do manželskej poradne.

5. Neupratujte

Ak máte doma takého tvrdohlavého mača, že už nič nepomáha, prestaňte po ňom upratovať. Nechajte hromady špinavého prádla alebo riadov všade naokolo. Ak si ani to nevšimne, že sa nestaráte o dom, pozvite šéfa alebo mamičku na obed a čakajte na reakciu. Muži neznesú iných mužov vo svojom revíre a tobôž mamičku na inšpekčnej návšteve a preto si Vás konečne začnú všímať. Zároveň si všimnú neporiadok okolo a pravdepodobne sa nad sebou zamyslia. Nakoniec Vás oni budú naháňať, aby ste im pomohli s upratovaním.

6. Najmite si profesionála

Ak nepomôže ani jeden spôsob, najmite si hodinového manžela presne na čas, keď bude Váš muž doma sedieť pred televízorom. Uvidíte čo sa stane a myslím, že sa úžasne pobavíte. Vytvorte si u nás zadanie na presný čas a relaxujte.

 

 

Malá rada na záver: Nezabudnite vždy oceniť jeho pomoc. Väčšina mužov poslúcha viac na sladké reči ako na krik. Takto sa k Vám pridá aj nabudúce, keď bude vedieť, že ho za jeho snahu odmeníte.

Ak ho predsa len nepresvedčíte, najmite si upratovaciu službu a dajte mu zaplatiť účet :D.

Komentáre Disqus.
(5/5) 55 referencií PRO
zariadim.sk

Premeníme vašu prácu na zážitky o ktorých sa hovorí! Zákazník na internete trávi stále viacej času…

PRÁCA S REFERENCIAMI, SPRÁVA…

Referencie boli a sú pre nás dobrá cesta, na trhu je veľká konkurencia a…

SPRÁVA REFERENCIÍ

So službou správy / spracovania referencií som veľmi spokojný. Vôbec to…

Propagácia firmy Maliar Košice s.r…

Na zariadim sk ma odporúčal môj priateľ Ing.Blažek fy.Atrius , ktorý už druhý…

zariadim.sk
5/5 55 hodnotení

Čítajte ďalej

Zobrazte referencie na vašom webe !

Služby pre firmu:Sila internetových referencií

Zobrazte referencie na vašom webe !


09.05.201711980

zariadim.skSlužby pre firmu

Šesť tipov pre krásnu jarnú záhradu

Záhrada:Jar v záhrade

Šesť tipov pre krásnu jarnú záhradu


04.04.201711980

zariadim.skZáhrada

Aj malá firma môže mať dobrý marketing

Služby pre firmu

Aj malá firma môže mať dobrý marketing


01.05.201611980

Martin ChylaSlužby pre firmu

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím