Realitný maklér môže zarábať neobmedzene

Rodina:Predávame nehnuteľnosti

Marek 21.09.201512533

Realitný maklér môže zarábať neobmedzene

Potrebuje chuť pracovať, zápal a obchodníckeho ducha. Na rozdiel od značne vyčerpaných možností na finančnom trhu sa v realitách každý deň rodia noví zákazníci. Aj vy môžete zarábať presne toľko, ako sa vám bude chcieť pracovať. V realitnom biznise totiž stropy neexistujú.

Príležitosť pre každého

Realitný biznis patrí ku koncesovaným živnostiam, takže vlastniť realitnú kanceláriu môžu len ľudia s adekvátnym vzdelaním. Realitného makléra však môže vykonávať každý. „Nie je obmedzené, aké vzdelanie má realitný maklér. Dôležité sú obchodné zručnosti, schopnosť komunikovať a vytrvalosť. Keď sme zakladali realitnú kanceláriu, prvý zisk prišiel po pol roku,“ hovorí o výdrži Marcel Kollár  z ALL FOR YOU - reality s.r.o. Dnes ponúka možnosť stať sa úspešným každému a aktuálne hľadá nových šikovným maklérov v Nitre a okolí.

Neobmedzený príjem

V máloktorom zamestnaní je možné mať neobmedzené príjmy. Realitný biznis to umožňuje. „Na trhu je veľká rivalita v predaji aj prenájme bytov. Netreba si myslieť, že ide o ľahkú práce. Na druhej strane treba priznať, že v porovnaní napríklad s finančným poradenstvom je na trhu stále veľký počet klientov. Pribúdajú každý deň. Reality sa kupujú a predávajú neustále, treba mať ale tak trochu nos na príležitosti, húževnatosť a nasadenie,“ hovorí Marcel Kollár, ktorý svojim maklérom neobmedzuje výšku príjmu, ktorý dokážu zarobiť za mesiac. Takáto práca nemá síce životné minimum, ale ani maximum a pre tých najlepších sú pripravené ešte zaujímavejšie ponuky.

Základom je portfólio

Úspechom každého makléra je správne portfólio a komunikácia s klientom. Dôležitá je vždy informácia. Preto vie Marcel Kollár  odmeniť aj dobré tipy, z ktorých nakoniec vznikne obchod. Takáto spolupráca je zaujímavá pre ľudí, ktorí nechcú obchodovať, ale vedia dať informácie a privyrobiť si.

 

 

 

Komentáre Disqus.
(4.8/5) 10 referencií
All For You reality

Spoločnosť ALL FOR YOU bola založená po skúsenostiach vo všetkých oblastiach, ktorými sa dnes…

Rakovský

1 200

predaj bytu

Všetko prebehlo tak, ako sme potrebovali.

Predaj krásneho 3izb.bytu v Šali…

Veľmi korektné jednanie ako zo strany maklérky sl.Lenky tak predávajúcich,.Ak…

Predaj veľkého 3izb.bytu v Šali

Predaj veľkého 3izb.bytu v Šali

All For You reality
4.8/5 10 hodnotení

Čítajte ďalej

Ako správne určiť cenu realít pri predaji?

Dom a byt:Realitné kancelárie

Ako správne určiť cenu realít pri predaji?


15.07.201512533

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím