Realitný maklér nemôže byť diletant!

Dom a byt:Realitné kancelárie

Marek 15.07.201519531

Realitný maklér nemôže byť diletant!

S realitnou kanceláriou sa stretávame takmer vždy prostredníctvom jej agentov. Predajcov, ktorí nám musia predovšetkým sadnúť a byť profesionálni. Pretože pri kúpe nehnuteľnosti s nimi budete v kontakte značne viac, ako keď si kupujete bagetu v stánku na stanici.

Spoľahlivý partner aj v ťažkých časoch

To je slogan realitnej kancelárie MAXFIN REAL s.r.o.  Pre svojich klientov sa snažia vychádzať v ústrety nielen keď je všetko vynikajúce. Predávať byty a domy nie je jednoduché. Preto kvôli rýchlemu obratu treba vždy hovoriť s profesionálmi. „Nehnuteľnosti inzerujeme v najväčších inzertných portáloch, podporujeme predaj aktívnym marketingom, aj našou snahou je, aby sme mali nehnuteľnosti čo najskôr predané. Zároveň klientovi asistujeme pri príprave všetkých zmlúv a každý náš maklér asistuje kupujúcemu aj pri možnostiach financovia, čo urýchľuje proces predaja,“ hovorí Peter Komora. Všetko je samozrejme zadarmo, cena za prácu je už premietnutá do ceny nehnuteľnosti, klient neplatí nič navyše.

Profík sa pozná

V realitnej kancelárii MAXFIN REAL kladú na profesionalitu vysokú dôraz. „Nehľadáme len dobrých obchodníkov, ktorí predajú čokoľvek komukoľvek. Hľadáme ľudí, ktorí vedia komunikovať, sú ľudskí, ale pritom profesionáli, zorientovaní v problematike a často pochádzajú z finančnej oblasti, keďže sami finančné poradenstvo pri financovaní nehnuteľnosti poskytujeme,“ hovorí Peter Komora a dodáva, že si dávajú pozor, aby do tímu pustili kvalitných ľudí, ktorým vedia dať vzdelanie aj podporu.

Nielen ponúkajú, ale aj hľadajú

Stať sa súčasťou realitného biznisu nie je jednoduché a uspeje len človek, ktorý vie na sebe pracovať. MAXFIN REAL je etablovaná spoločnosť, ktorá dáva možnosť zažiariť každému. Aktuálne ponúkajú voľné miesta maklérov v Nových Zámkoch, Šali a Topoľčanoch. Jednou z veľkých výhod pre maklérov je aj zadávanie dopytu a predaja pomocou web stránky spoločnosti, čím sa prideľujú konkrétnemu maklérovi konkrétne ponuky. Často sa stáva, že sa zo zákazníka stane aj spolupracovník. 

Komentáre Disqus.
(5/5) 20 referencií
MAXFIN REAL

Spoločnosť MAXFIN REAL bola založená na základe dlhoročných skúseností majiteľov v oblasti…

MAXFIN REAL- na predaj RD v Nitre…

Predaj rodinného domu v Nitre - Janíkovciach

miso8

1 768

Garsónka s balkónom a parkovacím…

Naša nehnuteľnosť sa predala hneď v prvý deň, za požadovanú sumu. S…

Garsónka s balkónom a parkovacím…

Predali sme peknú garsónku v Nitre časť Krškany

MAXFIN REAL
5/5 20 hodnotení

Čítajte ďalej

Projekty, stavby, pozemky pod jednou strechou

Rodina:Predávame nehnuteľnosti

Projekty, stavby, pozemky pod jednou strechou


21.09.201519531

MarekRodina

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!

môžu sa vám páčiť


Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím