Predaj nehnuteľnosti rýchlo, výhodne a bez starostí

Rodina:Predávame nehnuteľnosti

Martina Rybárová 23.09.201521131

Predaj nehnuteľnosti rýchlo, výhodne a bez starostí

Plánujete predať alebo prenajať nehnuteľnosť, no neviete, ako na to? Tu nezohráva hlavnú úlohu cena či interiér, no je toho omnoho viac. Musíte sa zamerať aj na marketing alebo prípadnú rekonštrukciu.

 

Je cena kľúčová?

Ak by ste chceli zvýšiť cenu nehnuteľnosti, určite začnete premýšľať aj nad rekonštrukciou. Mikuláš MaczkóRK Reality Kontakt má v tom úplne jasne. V článku „Môže rekonštrukcia zvýšiť cenu nehnuteľnosti?“ poukazuje na to, kedy sa to naozaj oplatí a kedy naopak nie. Upozorňuje ale aj na vysokú cenu, ktorá sa nemusí vyplatiť. Ak uvažujete, že si postavíte vlastný dom, no neviete si vybrať pozemok, Peter KomoraMAXFIN REAL s. r. o. vám určite poradí. V článku „Projekty, stavby, pozemky pod jednou strechou“ vysvetľuje, ktorý pozemok je vhodný a prečo sa treba poradiť aj s architektom.

Na čo myslieť ešte predtým?

Ako prvé musí zákazníka zaujať inzerát, až neskôr samotná nehnuteľnosť. Pani Bc. VasovčákováJ&MZ reality poukazuje na dôležitosť inzerátu. V článku „Prenájom ide oveľa ľahšie, keď viete, ako na to“ v stručnosti vysvetľuje aj to, čo má každá kvalitná zmluva obsahovať. Pri obhliadke si zákazník naozaj všetko obozretne všíma a zisťuje čo najviac. V článku „Čo si všimnúť pri každej obhliadke nehnuteľnosti?Gabriel ČeheľCBF Reality odporúča spoliehať sa na prvý dojem. Dozviete sa ale aj to, ako sa vyhnúť nečakaným prekvapeniam, hlavne tým nepríjemným.

Prečo realitka?

Určite si niektorý z vás myslia, že tieto rady vám postačia k tomu, aby ste nehnuteľnosť predali ľavou zadnou. Zabúdate ale na jednu podstatnú vec. Čas. Článok „Realitná kancelária Vám ušetrí množstvo času“ podčiarkuje koľko vecí musíte naozaj vybaviť. MONTREAL SK poukazuje na výhody, ktoré prinášajú a o čo všetko sa naozaj nemusíte starať. Oni to vybavia za vás. Matej KucharičMagnum Real je zase expert v marketingu. V článku „Dobrý marketing vám zaručí aj dobrý a rýchly predaj“ vysvetľuje, prečo je prezentácia nehnuteľnosti taká dôležitá a ako do toho všetkého zapadajú roky praxe.

Svet realít aj pre vás

Láka vás myšlienka stať sa realitným maklérom, no neviete, ako sa k tomu dostať? Marcel KollárALL FOR YOU – reality s. r. o. vám všetko objasní. V článku „Realitný maklér môže zarábať neobmedzene“ načrtne to, kto sa môže stať maklérom a aký príjem ho čaká. Môžete sa stať aj mediátorom a pracovať vo svete realít. V článku „Mediácia – ideálny spôsob riešenia sporov pri nehnuteľnostiach“ vám Ing. Rastislav PalutkaDream Reality s. r. o. vysvetlí, ako môže mediácia pomôcť pri sporoch a aké sú možnosti riešenia. Ak sa dvaja ľudia nevedia nijako dohodnúť, mediátor sa snaží nájsť medzi nimi spoločnú reč a priviesť ich k ideálnemu riešeniu.

Je to naozaj množstvo rád, ktoré sú pre všetkých užitočné. Aj keď sa spoľahnete na kvalitnú realitnú kanceláriu, vždy je lepšie vedieť, čo všetko máte od nich očakávať. Chcete predsa predať čo najvýhodnejšie. Nechajte si teda poradiť. 

Komentáre Disqus.
(4.7/5) 5 referencií
Reality KONTAKT

Kúpa alebo predaj nehnuteľnosti je citlivá záležitosť, ktorá si vyžaduje profesionálny prístup.…

(5/5) 20 referencií
MAXFIN REAL

Spoločnosť MAXFIN REAL bola založená na základe dlhoročných skúseností majiteľov v oblasti…

(5/5) 19 referencií
J&MZ reality

Predmetom činnosti spoločnosti J&MZ reality s.r.o. sú služby v oblasti sprostredkovania predaja,…

(5/5) 1 referencií
CBF REALITY

Sme realitná kancelária s príjemným a serióznym prístupom ku klientom, zabezpečujeme kompletné…

(4.8/5) 9 referencií
Montreal

Často sa stáva, že ponuky v inzercii nie sú reálne, alebo už neaktuálne a Vy strácate Váš čas…

(4.9/5) 3 referencií
MAGNUM REAL

MAGNUM Real - Realitná kancelária - Predávame nehnuteľnosti od roku 2006 - Individuálny prístup ku…

(4.8/5) 10 referencií
All For You reality

Spoločnosť ALL FOR YOU bola založená po skúsenostiach vo všetkých oblastiach, ktorými sa dnes…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím