Jarná príroda vás očarí pri pohľade z konského chrbta

Rodina:Život so zvieratami

Butterfly ranč Butterfly ranč 24.03.201631325

Jarná príroda vás očarí pri pohľade z konského chrbta

Ranč neďaleko Bratislavy je skvelým útočiskom pre všetkých, ktorí by na chvíľu radi opustili ulice veľkomesta a vychutnali si čaro prebúdzajúcej sa prírody počas jazdy na koni. Pre začiatočníkov aj pokročilých jazdcov si pripravil Butterfly ranč balíček jarných jazdeckých zážitkov.

Blízkosť prírody

O Bratislave cezpoľní tvrdia, že je betónovou džungľou. No stačí zájsť do Čunova, na Schengenskú 1100 a objaviť príjemné prostredie okolia Dunaja. Lužné pasienky a porasty, ktoré na jar začínajú ožívať. Presne na tomto mieste si môžete vychutnať krásne zážitky jazdy na koni v Bratislave s profesionálnymi inštruktormi, ktorí rozumejú aj koňom aj začiatočníckym, či skúsenejším jazdcom. Jazda na koni je skvelý relax, pri ktorom si zaručene oddýchnete, načerpáte nové sily a prežijete krásne chvíle či už sami, alebo s rodinou.  

Keď vás kôň chytí za srdce

Mnoho ľudí, ktorí vysadnú na koňa z neho len ťažko schádzajú a čo najskôr sa chcú vrátiť do sedla. Túto vášeň v Butterfly ranč dobre poznajú a preto vedú jazdcov od základov až po bránu získania licencie "Skúšky základneho výcviku jazdca" pod záštitou Slovenskej jazdeckej federácie. Veľkou výhodou je, že jednému jazdcovi sa vždy individuálne venuje jeden inštruktor. Tým sa vyhne každý jazdec začiatočníckym chybám, je v bezpečí a aj svoju prvú jazdu na koni si dokonale užije.

Tréningové hodiny šité na mieru

V rámci jazdeckej školy vie Butterfly ranč uspokojiť požiadavky akéhokoľvek jazdca. Na to vypracovali systém PODKOVIČKY. Podkovicka I., II., III. označuje stupne, ktorými si prejde jazdec od prvého kontaktu s koňom až po zvládnutie Skúšky základného výcviku jazdca. Podkovička I. obsahuje základný sed, vedenie koňa v kroku a kluse, zdolanie slalomu s koňom, základné cviky na koni. V rámci Podkovičky II., sa pridajú základy cvalu a už aj zopár kavaletiek. Jazdci sa naučia ako zmeniť smer, urobiť diagonálu, ako zvládnuť s koňom predpísané kruhy v kluse a ďalšie zaujímavosti. V Podkovičke III., sa už dá venovať doladeniu jazdy, ktorú predpisuje Slovenská jazdecká federácia a jazdci sa s pokojom môžu prihlásiť na oficiálne skúšky a pokračovať v serióznom súťažnom jazdení. Na záver každého stupňa Podkovičky absolvuje jazdec posúdenie svojich praktických aj teoretických vedomostí a bude mu udelený titul PODKOVIČKY ,“ vysvetľuje postup výučby Lenka Blahová a dodáva, že teóriu pridali, aby ľudia vedeli aj základy o zvierati, s ktorým tak radi trávia čas. Dozvedia sa čo to o starostlivosti, výstroji, kŕmení a ďalších zaujímavostiach. Skúste si nájsť cestu ku koňom. Uvidíte, že to nie je len dokonalá radosť z prírody, zážitok a terapia, ale aj úžasný relax a krásne hobby.

Komentáre Disqus.
(4.7/5) 7 referencií
Butterfly ranč

Krok, klus, cval.. či sú vám tieto pojmy známe, alebo nie, v našej jazdeckej škole sa nielen…

JAZDECKÝ BALÍČEK - vedieť sa…

zatiaľ som veľmi spokojná, oceňujem najmä to, že inštruktor sa venuje len…

Inga

1 2778

Hodina s konom

Sama som obsolvovala hodiny jazdenia a skoda ze ten pristup nebol taky ako na…


Čítajte ďalej

Valentínska jazda je skvelým darčekom

Oslavy a podujatia:Valentínske radosti

Valentínska jazda je skvelým darčekom


05.02.201631325

MarekOslavy a podujatia

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím