Zvieratko pod stromček? Áno, ide to aj bez starostí

Dom a byt:Najkrajšie Vianoce

Marek 23.11.201721766

Zvieratko pod stromček? Áno, ide to aj bez starostí

Každé dieťa chce živý darček. Niekedy je to psík, niekedy andulka. O niečo sa starať je prirodzená túžba každého dieťaťa. A nejde len o zábavu. Zodpovednosť so sebou prináša aj výchovný charakter. Zvieratko pod stromček tak rozhodne nemusí byť zlý nápad. No otázkou je aké vybrať.

Rozprávkové Vianoce

Hľadá sa Dory alebo Hľadá sa Nemo, to sú už tradičné Vianočné rozprávky pre deti. Mnohé deti v tom momente túžia práve po rozprávkových závojnatkách, alebo naozaj po skutočnej rozprávkovej postavičke rybičky. Napríklad predloha pre Nema bola skutočná rybka Klauna očkatého. Čo tak prekvapiť vaše dieťa práve ňou. Morské akvárium už nemusí byť drahé, ani náročné. Príkladom je akvárium BiOrb. Je určené ako pre sladkú, tak aj pre slanú vodu. Preto ak chcete dopriať deťom skutočne rozprávkové Vianoce, takáto rybka v morskom akváriu im rozžiari oči.

Nádherné a kompaktné

Akváriá BiOrb sú konštruované zo špeciálneho plexiskla, ktoré je niekoľkonásobne tvrdšie ako sklo a súčasne má vyššiu prehľadnosť. Je krajšie aj bezpečnejšie ako klasické akvárium. Má mnoho variantov. Od kruhového, cez štvorcové až po obdĺžnik a môže mať 15, 30 a 60 litrov. Už v najmenšom akváriu dokážete plnohodnotne chovať dve – tri sladkovodné alebo morské rybičky, plus prísavníka. Možnosťou je dokúpiť si aj vybavenie akvária od vyhrievača, farebného osvetlenia, cez množstvo krásnych dekorácií od kamienkov až po morské koraly, ktoré dodajú akváriu čarovný vzhľad. Každé dieťa sa do tohto obrazu zamiluje.

Bez starostí

Akváriá BiOrb sú vyrobené nielen s dôrazom na dizajn, ale aj praktickosť. Všetky sú vybavené výkonným filtrom s keramickými kameňmi slúžiacimi ako biologický filter, takže akvárium stačí vyčistiť raz za štvrť roka a raz za mesiac vypustiť tretinu vody a dopustiť novú. To nie je žiadne venčenie štyrikrát denne a pritom stále máte doma niečo živé pre potešenie. Navyše rybičky vydržia veľmi dlho samé a bez dozoru, takže vás nebudú nijako obmedzovať aktivitách.

Má vaše dieťa alergiu? Nemusíte sa báť

Často sa stáva, že rodičia vo veľkej snahe kúpia dieťaťu psíka, mačku, alebo napríklad aj škrečka. Prvotné dni radosti však vystrieda sťažené dýchanie, problémy s nádchou, či ochorenia. Dieťa totiž môže byť alergické. Vtedy musí zvieratko preč z domu. To je spojené ako s plačom, tak aj s nelichotivým osudom zvieracieho kamaráta. V takomto prípade sú rybičky skvelou výnimkou medzi zvieratami. Je istota, že dieťa na ne alergiu mať nebude. Ostane iba potešenie zo skúmania morského sveta a radosti zo živého obyvateľa. Akvárium sa hodí ako do detskej izby, tak aj obývačky, či predsiene.

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 8 referencií
Pekné akváriá

BiOrb je celosvetovo známa značka a ponúka mnoho dizajnových akvárií, ako aj dekorácie a…

Dizajnové akvárium biOrb Flow 15…

Akvárium od BiOrbu bol darček pre brata a viem že je z neho úplne nadšený,…

Dizajnové akvárium biOrb Classic…

Akvárium od biOrbu je úplne skvelé, výborná novinka. Oceňujem, že materiál, z…

Dizajnové akvárium biOrb Classic…

Všetko v poriadku. Akvárium biOrb som kupoval ako darček a oslávenec mal veľkú…

Pekné akváriá
5/5 8 hodnotení

Čítajte ďalej

Potešte sa pohľadom: Najdizajnovejšie akváriá sveta!

Dom a byt

Potešte sa pohľadom: Najdizajnovejšie…


17.03.201721766

MarekDom a byt

Túžite po akváriu? Pozrite sa, ako mať to najkrajšie!

Dom a byt

Túžite po akváriu? Pozrite sa, ako mať to…


11.03.201721766

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím