Zábava pre deti aj dospelých v netradičnom štýle

Rodina:Letná zábava pre deti

Marek 21.07.201520556

Zábava pre deti aj dospelých v netradičnom štýle

Skákací hrad, alebo unikátne mobilné 5D kino sľubujú zážitky malým i veľkým Nalaďte sa na vlnu skvelej zábavy a pripravte skvelú párty, zábavu, firemnú akciu, či oslavu s výnimočnými atrakciami. Záruku, že bude nezabudnuteľná máte istú.

5D kino zážitky ako naozaj

Voda, vietor, myš, bubliny, pohyblivé sedadlá s 3D okuliarmi. To všetko sľubuje mobilne 5D kino, ktoré je zážitkom pre deti  od 4  rokov až do 99. „Zalietate si vo vesmíre, ponoríte sa do oceánu, prechádzate sa pri veľkých pavúkoch, priblížite sa duchom a veľa iných zážitkov. Deti sa môžu previezť myškami na autách, zalietať na stíhačke, dotknúť sa žraloka a mnoho iného...,“ hovorí na margo kina hovorí Jozef Motrič. Ide o zážitok s výnimočnou atmosférou, kde sa stanete nielen divákom, ale súčasťou deja.

Atraktívne filmy

mobilnom 5D kine si môžete vybrať z pestrej ponuky filmov, ktoré sú pripravené maximálne sprostredkovať výnimočný zážitok z efektov. „Filmy trvajú niekoľko minút, priemerne okolo 10, čo znamená, že ide skutočne viac o film výlučne na efekty, ako hľadanie dejovej línie. Každopádne zážitok si z filmu odnesie každý,“ dodáva Motrič. Výhodou mobilného 5D kina je jeho možnosť pristaviť na prakticky kdekoľvek.

Skákacie hrady

Dopĺňajú ponuku zábavy na každom verejnom priestranstve. „Požičiavame dva nové nafukovacie skákacie hrady na akokoľvek dlho, pričom minimum je požičanie na štyri hodiny,“ upresňuje Jozef Motrič. Výhodou je, že sa nemusíte o nič starať. Či chcete spraviť radosť vašim deťom, alebo vytvoriť hravú atmosféru na oslave, požičanie hradu je aj s inštaláciou, zabezpečením obsluhy, komplexným full servisom. Stačí iba pripojenie do elektrickej siete. Novinkou je aj šmykľavka, ktorás a dá použiť či už do bazéna vody, alebo guľúčok. 

Vyskúšajte si 5D kino:

 

Vyskúšajte si sadnúť do 5D kina a zažite virtuálnu realitu na vlastnej koži. Počas leta bude pre všetkých pripravené tu:

25.07.2015

akcia Šariš Humenné

My sme Humenné

31. 07 - 01.08. 2015

jarmok

Stropkov

06.08. - 07.08. 2015

jarmok

Humenné

08.08:2015

akcia Šariš - Stropkov

My sme Stropkov

15.08. 2015

akcia Šariš Bardejov

My sme Bardejov

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 5 referencií
Jozef Motrič

Ponuka prenájmu zábavných atrakcií, 5D kino, skakacie hrady, detské štvorkolky

ŽofiaČ

1 665

Šmýkalka pre deti

Na Farfeste, ktorý sme organizovali v Snine začiatkom júna sme si objednali…

ria

1 1795

jesenný kultúrny festival

Verím, že čím viac hviezdičiek, tak znamená to tým lepšie,lebo my sme boli…

Rušňoparáda

5D kino na rušňoparáde

Jozef Motrič
5/5 5 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím