Vianočné teplo rodinného krbu aj v byte!

Rodina:Vianočné inšpirácie

LACNÉ BIOKRBY LACNÉ BIOKRBY 30.11.201649592

Vianočné teplo rodinného krbu aj v byte!

Zážitok zo živého plameňa, umocňujúci vianočnú atmosféru, môžete zažiť aj v panelákovom byte. Prípadne na chate, či tam, kde výstavba klasického krbu neprichádzala do úvahy. Biokrby predstavujú možnosť, ako zažiť živý plameň bez splodín, potreby veľkých stavebných zásahov a „kúriť“ môžete už do niekoľkých hodín po kúpe. Atmosféra Vianoc môže byť tento rok ešte krajšia vďaka biokrbu.

Plameň k Vianociam akosi patrí

Vianočný stromček, vôňa koláčov a živý plameň. Symboly Vianoc, ktoré spoločne vytvárajú úžasnú hrejivú atmosféru. Tento rok môžete vymeniť sviečku za skutočný krb na bioetanol. Už za 100 eur sa dajú kúpiť krby, ktoré výnimočne skrášlia interiér a rozbaľovať vianočné darčeky pri krbe znamená atmosféru, ktorú treba zažiť.

Jednoduchý, ale ideálny

Biokrb Delta Vertical a Horizontal patria svojou konštrukciou síce k jednoduchším typom, ale dokonale vystihujú nároky na estetické zladenie sa s priestorom. Rozdielom medzi nimi je umiestnenie chrómovej lišty vertikálne alebo horizontálne. Krásu krbu umocňujú biele kamienky, ktoré sa rozložia okolo horáka. V horáku sa nachádza žiaruvzdorná keramická vata, vďaka ktorej je nižšia spotreba paliva a prevádzka je bezpečnejšia. Plechy sú precízne opracované a striekané čiernou práškovou žiaruvzdornou farbou. Biokrb môžete namontovať priamo na murovanú stenu, alebo ho s použitím izolácie zabudovať.

Páči sa vám tento biokrb?

Stačí naň nájsť miesto. Biokrb môžete nainštalovať priamo na stenu, alebo vám s montážou pomôžu priamo pracovníci spoločnosti BIO FLAME – BIOKRBY. Pozrite si v prehľadnej tabuľke, čo všetko biokrby Delta Vertical a Horizontal  ponúkajú.

-Výška x šírka x hĺbka

-400x900x150 mm

-Hmotnosť

-12 kg

-Menovitý výkon

-maximálne 3 kW/h

-Spotreba paliva

-maximálne 0,33 l/hod.

-Objem horáka

-maximálne 1 l

-Presklenie

je možné si ho dokúpiť

-Odporúčaný min. objem  miestnosti  

-50 m3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezpečie nadovšetko

Oproti elektrickým krbom má biokrb predovšetkým výhodu atmosféry. Plameň je vďaka špeciálne vyvinutému bioetanolu na nerozoznanie od ohňa v klasickom krbe. Ako jeho štruktúrou, tak aj farbou samotného plameňa. Dáva skutočné teplo, aj keď v tomto prípade ide skôr o alternatívu dokúrenia, ako vykurovanie miestnosti. Biokrb je vysoko bezpečný. Nič z neho nevypadáva, nelietajú žiadne iskry a sám dohorí. Pri zachovaní základného pravidla, že bioetanol sa nedolieva do plameňa a po dohorení je pred ďalším použitým nutná prestávka na úplné vychladnutie, ide o bezpečnú alternatívu pre každý domov. Keďže ide o skutočný oheň, je potrebné odložiť z dosahu všetky horľavé materiály a tým sa starostlivosť prakticky končí. Užívate si doma oheň bez starostí.

Komentáre Disqus.
(5/5) 18 referencií PRO
LACNÉ BIOKRBY

Sme spoločnosť so sídlom v Lučenci, ktorá vznikla v roku 2009 založením živnosti Stanislav Šproho -…

AndreaKa

1 1514

Nábytok a krb

Sme moc spokojní a chceme Vám ešte raz moc poďakovať nielen za krásny kus…

Peter F

1 1167

Biokrb EASY L Horizontal /nerez/

" Vynikajúci krb. Expresne rýchle dodanie,dokonca cez víkend, vynikajúca…

Darina666

2 2024

Nový biokrb aj s montážou

Biokrb mi bol rýchlo doručený a aj namontovaný. V piatok som ho objednávala a…

LACNÉ BIOKRBY
5/5 18 hodnotení

Čítajte ďalej

Biokrb – ideálny spoločník do panelákov

Dom a byt:Teplo Vášho domova

Biokrb – ideálny spoločník do panelákov


08.09.201549592

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím