Parné čistenie zanecháva sterilnú čistotu

Dom a byt:Stavby, prestavby, rekonštrukcie

Marek 26.11.201421966

Parné čistenie zanecháva sterilnú čistotu

Parné čistenie je vysoko účinné, nepoužíva chémiu a pritom zlikviduje takmer 100 percent všetkých baktérií. Je to metóda pre každého, kto chce mať svoj domov dokonale čistý a pritom sa vyhnúť množstvu chémie. Obdobie pary zďaleka neskončilo.

 

Para sa dostane všade

Para sa hodí všade, na akýkoľvek druh povrchu. Tento spôsob čistenia využíva na odstraňovanie nečistôt iba horúcu paru a dokáže pohnúť aj s niekoľkoročnými usadeninami, vyčistiť špáry medzi obkladačkami a nie je obmedzený rozsah jeho použitia. „Ponúkame služby kvalitného ručného umývania interiérov automobilov použitím profesionálnej parnej technológie priamo na mieste a v čase určeným zákazníkom, tepovania sedačiek, gaučov, kresiel, stoličiek, matracov, postelí a kobercov pre domácnosti a firmy,“ hovorí Petra Klasová zo spoločnosti Parné čistenie. Výhodou horúcej pary je úspora za chemické čistiace prostriedky. Para je zároveň šetrná k prírode aj človeku. Žiadny chlór, chemikálie ani aromatické vône. Všade ostáva iba vôňa čistoty. Takáto forma čistenia je efektívna pre alergikov a ľudí citlivých na chemické prípravky, ako aj všetkých, ktorí si potrpia na dokonalú čistotu.

Sterilný domov

Výhodou pary, ktorú vám neponúkne žiadne iné čistenie je praktická sterilizácia domova v podobe odstránenia baktérií, ktoré horúca para doslova zabije. „Výhodou parného čistenia je že pri čistení zlikviduje až 99.99% baktérií. Bez chémie za pomoci vodnej pary zohriatej na bod varu a tlakom 6 barov sa čistenie realizuje až do hĺbky pórov čím sa zaistí dôkladná hygiena a čistota každej takto ošetrenej plochy,“ hovorí o čistení Petra Klasová zo spoločnosti Parné čistenie. Para zlikviduje baktérie z kobercov, čalúnenie, matracov aj z bežnej dlážky. Už nemusíte neustále kupovať čistiace prostriedky. Parné čistenie má navyše dlhodobý účinok, vďaka čomu vyčistené súčasti interiéru budú dlhý čas opäť ako nové.

 

Čistenie parou od profesionálov

Pri tepovaní parou sú okrem vyčistenia interiéru odstránené aj rôzne nežiaduce pachy a alergény vďaka dezinfekčným účinkom pary. Byt vonia sviežosťou, pritom sa v ovzduší nenachádzajú žiadne chemikálie. Profesionálne čističe sú pritom šetrné k povrchom a nepoškodia podklad. Špinu vďaka horúčosti a tlaku doslova vysajú. „ATHENA 6 je multifunkčný separátorový vysávač a parný čistič najvýkonnejší na trhu s tlakom pary 6 barov a teplotou 160°C,“ vysvetľuje Petra Klasová zo spoločnosti Parné čistenie, ktorá využíva práve toto moderné zariadenie na efektívne čistenie. Domov môže byť na počkanie ako nový.

 

Zaujala vás možnosť parného čistenia? Neváhajte osloviť nášho dodávateľa.

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
Parné čistenie

Ručné umývanie interiérov automobilov tepovanie sedačiek, gaučov,kresiel, stoličiek, matracov,…


Čítajte ďalej

Vianočné upratovanie rýchlo a kvalitne

Rodina:Predvianočné upratovanie

Vianočné upratovanie rýchlo a kvalitne


10.12.201421966

MarekRodina

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím