Komplexná údržba bytu aj domu

Dom a byt:Stavby, prestavby, rekonštrukcie

Marek 10.12.201429866

Komplexná údržba bytu aj domu

Nielen upratať, ale aj pritiahnuť batérie, namontovať luster, alebo postaviť skrinky a za sebou všetko vyčistiť. To je komplexný bytový a domový servis od profesionálneho upratovania až po remeselné práce. Takúto službu v Senci poskytuje Matej Gajdoš zo spoločnosti GAMA servis. Ide o unikátnu kombináciu, na ktorej kvality prichádza stále viac ľudí.

Na drobné úpravy je ťažké niekoho zohnať

Tento problém si začal Matej Gajdoš zo spoločnosti GAMA servis vo svojom okolí čoraz častejšie uvedomovať. Starší ľudia majú často problém urobiť drobné úpravy v byte a rovnako aj poriadne upratať. „Navŕtať dieru, upraviť garnižu, upraviť kvapkajúci kohútik a po práci byt vyčistiť. To je pre mnohých starších ľudí už nemožné. Ale aj čoraz viac mladších ročníkov uprednostní, keď sa im o servis aj poriadok postará niekto iný,„ hovorí Matej Gajdoš o dôvodoch, pre ktoré vznikla myšlienka komplexnej výpomoci. Žiadna stavebná firma nepríde spraviť drobné úpravy a už vonkoncom po sebe neuprace. Stačí však zavolať GAMA servis a máte po probléme.

Drobné úpravy vedú

Predvianočné umývanie aj oprava okien je momentálne v kurze. Matej Gajdoš si svoje remeslo vzal za svoje a nikdy nerobí prácu polovičato. „Ak si ma niekto zavolá na umývanie okien a vidím povolenú kľučku, opravím ju. Rovnako viem namontovať svietidlá aj ich vyčistiť. Prakticky a zaoberám drobnými úpravami, ktoré sú pre veľké upratovacie firmy, ale aj stavebné firmy nie príliš zaujímavé,“ hovorí Matej Gajdoš o svojej profilácii.

Od spoločných priestorov až po kancelárie

Čo sa týka upratovania, Matej Gajdoš poskytuje spoľahlivý servis aj pre vlastníkov bytov. Upratovanie spoločných priestorov, chodieb, haly. Tieto priestory komplexne vyčistí. „Ponúkam upratovanie bytoviek, panelákov. Ide o pravidelné upratovanie podľa dohody, väčšinou 2-3krát do týždňa. Používame kvalitné čistiace prostriedky a moderné postupy pri upratovaní, ktoré zabezpečujú kvalitné čistenie,“ hovorí Matej Gajdoš a dodáva, že okrem toho zabezpečuje upratovanie domácností jednorázovo, ale aj pravidelne. Pravidelné upratovanie je najvhodnejšie pre zaneprázdnených ľudí, ktorí nechcú alebo nemajú čas na upratovanie. Vykonáva sa buď týždenne, dvojtýždenne alebo mesačne, skrátka podľa konkrétnej potreby.


 

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 3 referencií
GAMAServis

Naša spoločnosť Vám ponúka len tie najkvalitnejšie služby v obore hodinového manžela a…

Lucias

1 1654

Predvianočné upratovanie

Bola som spokojna, upratovanie prebehlo rychlo a vcas, vo vsetkom plnili moje…

bacova

2 3501

umytie okien so žalúziami

Práca bola vykonaná na čas, kvalitne a s cenou som bola tiež spokojná. Vrelo…

bacova

2 1849

oprava tečúceho záchodu

Bola som veľmi spokojná,mladý človek a znalý v problematike. Prišiel načas,…

GAMAServis
4.9/5 3 hodnotení

Čítajte ďalej

Vianočné upratovanie rýchlo a kvalitne

Rodina:Predvianočné upratovanie

Vianočné upratovanie rýchlo a kvalitne


10.12.201429866

MarekRodina

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím