Mladí piráti čakajú deti v tábore na lodi!

Rodina:Letné tábory

Marek 02.06.20147061

Mladí piráti čakajú deti v tábore na lodi!

Zábava, dobrodružstvo, noví kamaráti a prenesenie sa priamo do centra rozprávkového sveta. Každé dieťa sa môže stať na týždeň pirátom bez toho, aby muselo absolvovať pobytový tábor ďaleko od domova. Unikátny denný tábor Mladí piráti v Bratislave priamo na lodi dáva priestor pre netradičné dobrodružstvá a deti sa večer vracajú do pohodlia svojej izby.

Dobrodružstvá priamo na Dunaji

Kde inde by mohol byť pirátsky tábor, ak nie priamo na lodi? Už samotné ranné nastúpenie na loď Tanker na brehu Dunaja je pre deti skvelý zážitok. Veď obdobie prázdnin je priam spojené s vodou a zábavou. Decká sú po sedení v škole priam hladné po pohybe, nových kamarátstvach, poznaní a zážitkoch. To všetko sa snažili skĺbiť v dennom bratislavskom tábore Mladí piráti. Vysvetľuje organizátorka zo spoločnosti iEvent Kristína Hanáčková: „Pripravili sme skutočne jedinečný, zábavný a pestrý program pre deti, ktoré často trávia mnoho času za počítačom a pred televízorom. Každé dieťa obdivuje pirátov, pritom sa na pár dní môže stať priamo jedným z nich. Denný tábor Mladí piráti nesklame žiadne dieťa.“

Výlet loďou, pirátsky krst aj angličtina

Mladí piráti to nie sú len spoločenské hry, výlety do prírody, či do múzea. Ide o skutočne prepracovaný program, aby sa deti ako skutoční piráti ponorili hlboko do hlbín fantázie a prežili atraktívne poznávacie výpravy. „Deti sa stretávajú vždy v ranných hodinách na lodi Tanker, ktorá je ukotvená na pravom brehu Dunaja tesne pod Bratislavským hradom. Tu prebiehajú dopoludňajšie aktivity, športový tréning a po výdatnej desiate vyrážajú na výlety,“ hovorí o programe Kristína Hanáčková.

 

Na decká čaká prehliadka Starého mesta Prešporáčikom alebo výlet na Kolibu s opekačkou a hľadaním pokladu. Počas týždňa sú naplánované aj výlety do Trenčína s prehliadkou hradu, hradnej studne s pútavým rozprávaním. Hrad Červený kameň je ďalšou zastávkou pirátskej detskej elity a ich oči rozžiari aj exhibícia sokoliarskych majstrov. Súčasťou programu sú súťaže, kreatívne dielne, pirátska olympiáda, či krst pirátskymi menami. „Jednou z najzaujímavejších atrakcií tábora je určite aj naozajstná plavba kabínovou loďou do Hainburgu, kde sa mladí piráti naučia, ako sa kormidluje a plaví s veľkým plavidlom. Naplánovaný je aj výlet do Bratislavského prístavu, kde si deti obzrú ako nové lode, tak aj staré parníky,“ hovorí s nadšením o programe Kristína Hanáčková z iEvent. To však nie je zďaleka všetko. V doobedňajších hodinách sa s deťmi komunikuje v angličtine. Nielen preto, že to je medzinárodný jazyk na morskej hladine, ale aj preto, aby sa nevtieravej a zábavnej atmosfére učilo naozaj ľahko.

O zábavu aj jedlo je postarané

Žiadne dieťa ako správny pirát neostane s prázdnym bruškom. Strava je trikrát denne, dôraz je kladený na pestrosť a vyváženosť. Po skončení dňa plného prekvapení vám bude dieťa s nadšením rozprávať neskutočné zážitky, až kým nepadne do postele spokojné a vyčerpané. „Ráno však s radosťou vstane a bude sa tešiť na ďalší deň plný prekvapení, ktorý sme preňho pripravili,“ hovorí na záver Kristína Hanáčková z iEvent.

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
iEvent

(5/5) 1 referencií
Tanečky - event…

Sme tu, pretože si myslíme, že každá jedna párty, svadba, firemná žúrka a dokonca i stužková sa dá…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím