Cez realitku k lepšej hypotéke aj domu

Dom a byt:Realitné kancelárie

Marek 09.07.201524056

Cez realitku k lepšej hypotéke aj domu

Nie je žiadne tajomstvo, že drvivá väčšina nehnuteľností na Slovensku sa kupuje prostredníctvom hypotekárnych úverov. Priaznivé úrokové sadzby len nahrávajú tejto forme financovania. S dobrou realitnou kanceláriou nielenže získate výhodne bývanie snov, ale aj kvalitnú hypotéku.

Realitke treba v prvom rade veriť

Je to prvý krok k spolupráci. V MMJ reality robia všetko preto, aby bol spokojný klient predávajúci aj kupujúci. Všetko sa to začína cestou aktívnej prípravy nehnuteľnosti. Od nafotenia až po krátky opis, umiestnenie ponuky v tlači, zabezpečení reklamy až po skutočné a reálne oboznámenia záujemcu so stavom nehnuteľnosti. To je jeden z najdôležitejších parametrov spokojnosti, dôvery na oboch stranách a základom prístupu v MMJ Reality.

Podkuté právne pozadie

Pre obyčajného človeka je zložité vyznať sa v právnych otázkach spojených s kúpou a predajom nehnuteľností. Preto v týchto otázkach MMJ reality svojho klienta plne zastupuje. Výsledkom sú správne zmluvy, prevody aj nadobudnutie vlastníctva, či v prípade predaja bezproblémový transfer financií.

Lepšie možnosti ako v banke

Mariana GalisováMMJ reality spolupracuje pri predaji nehnuteľností s profesionálnym hypotekárnym špecialistom. Z toho vyplýva pre zákazníkov nesmierna výhoda. „Vďaka finančným službám vieme zabezpečiť lepšie podmienky pre získanie úveru, ako by dostal samotný klient v banke. Často dokážeme získať hypotéku aj pre klienta, ktorý v banke sám nepochodil,“ hovorí Mariana Galisová. V rámci služieb je zabezpečený kompletný servis, vrátane správy aj sprostredkovania hypotéky.

Nový dom na novom pozemku

V spolupráci s developermi realitná kancelária MMJ reality ponúka aj možnosť nechať si na peknom pozemku postaviť nový montovaný dom. „V našej ponuke máme rozostavené domy, ktorých dokončenie vieme sprostredkovať na kľúč. V prípade záujmu zo strany klienta vieme sprostredkovať aj výhodné postavenie rodinného domu priamo na jeho zakúpenom pozemku,“ hovorí Mariana Galisová. Montované domy sú čoraz viac v kurze pre ich nízke náklady na stavbu aj prevádzku. Aj tu je samozrejmosťou financovanie cez hypotéku. 

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 6 referencií
MMJ reality

Realitná kancelária MMJ reality Vám ponúka kompletný servis ohľadom kúpy, predaja a prenájmu…

Horsky

1 597

Prenájom Nitra

Bol som s prácou pani Galisovej veľmi spokojný, spokojnosť je preukázaná v…

Predaj 3 izb bytu

Predaj 3 izb bytu ,klokocina,Nitra

Kúpa 1 izb bytu

Kúpa 1 izb kompletne prerobeného bytu,Nitra

MMJ reality
4.9/5 6 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím